כמה עולה התקנת מצלמות אבטחה

איך לבחור מצלמות אבטחה

מי לא מעוניין לשמור על מה שיש לו ועל מה שעמל עליו שנים רבות? כולנו רוצים שהרכוש היקר שלנו ישמר במקום מבטחים ושאף אחד לא יצליח להגיע ליקר לנו מכל, רק השאלה היא איך עושים זאת. אחת האפשרויות בימינו היא כלב שמירה דיגטלי או במילים אחרות – 'מצלמת אבטחה'. כלב שמירה יכול לנשוך אבל לא תמיד יוכל להגן על מה שמתרחש בפנים הבית, כמו מטפלת או עוזרת בית שחודרת לכם למשכן הפרטי וכו', לעומת זאת מצלמת אבטחה תעשה את העבודה כנדרש.

במידה ואתם רוצים להעלות את רמת האבטחה אצלכם בבית או במשרד, או בגן הילדים ולא יודעים במה לבחור וזקוקים להכוונה, במאמר זה ננסה לסייע ולהעניק מידע מקוצר על כל מה שחשוב לקחת בחשבון בטרם רוכשים מצלמות אבטחה.

יש היום מגוון של סוגי מצלמות אבטחה, חלק מהן מיועדות לחלל שהוא פנימי וחלק השימוש בהן יתבצע באזורים ציבוריים. באזור של חניון או תצפית על דלת כניסה, יהיה מומלץ להתקין מצלמת צינור שאותה מתקין רק איש מקצוע שמגיע מהתחום. עבור כל חלל פנימי שדורש מידה רבה של דיסקרטיות, יהיה מומלץ להתקין את מצלמות הכיפה הידועות באיכותן.

על מה חשוב לשים דגש בזמן בחירה של מצלמות אבטחה?                                                 

עוד בטרם תזמינו התקנה של מצלמות אבטחה, חשוב לדעת מה כל דגם מציע, האם החיישן שלו מספיק גדול והוא יצליח לצלם גם בסביבה שתנאי התאורה בה מורכבים, האם אפשר לשלוט ולתפעל את המצלמה כשנמצאים במקום רחוק, האם ניתן להסיט אותה לכל מיני כיוונים כגון זום אין או זום אווט, מה הטווח בו היא מצליחה לצלם, האם המתקן שלה יכול להתחבר לחיבור של מערכות וידאו DVR, האם יש אפשרות לחיבור לרשת האינטרנט, האם יש ממשק אלחוטי, מה מידת העמידות בתנאי אקלים קשים, האם היא תאפשר צילום אינפרה אדום, מה המחיר והאם הוא עומד בתקציב שלכם וכמה עולה התקנת מצלמות אבטחה ועוד.

למחירון מצלמות אבטחה לחצו כאן

"דימטרי ובניו תקשורת" יספקו לכם שירותי ייעוץ והתקנה נרחבים למערכות שונות של מצלמות אבטחה ומצלמות רשת מחשבים תוך הקפדה על שירות אמין ויעיל וחדשנות טכנולוגית, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון: 054-6666-261 , במייל: gever12@gmail.com או השאירו פרטים באתר. 

אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או יעוץ בתחום מצלמות אבטחה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן