אילו מצלמות אבטחה מתאימות לבית ומה כוללת ההתקנה שלהן?

התפתחות הטכנולוגיה, יחד עם שינויים חברתיים נרחבים שהתרחשו בשנים האחרונות, הפכו את מצלמות האבטחה הביתיות לצורך נפוץ. בחלק מהמקרים, מותקנות המצלמות כדי לעקוב אחר עובדים בבית – כמו למשל המטפלת, שהילדים נמצאים באחריותה, או הגנן, המקבל גישה חופשית לחלקים נרחבים של הבית. במקרים אחרים, מותקנות מצלמות אבטחה בתוך הבית, או מסביבו – כדי להרתיע פורצים, או כדי לתעד אותם בעת הפעולה.

סוגים של מצלמות אבטחה לבית

כיום, בעקבות הצורך ההולך וגובר, התפתח מגוון עצום של סוגי מצלמות אבטחה לבית. חלקן נסתרות וחלקן גלויות. כל סוג של מצלמה מיועד לתת מענה לצרכים אחרים.

מצלמות המוצבות בתוך הבית, צריכות להיות מצלמות עם רזולוציה גבוהה, שיכולות לקלוט תמונה חדה וברורה – גם בתנאי חושך, או צל. לעומת זאת, גם מצלמה שמותקנת בחוץ צריכה להעניק תמונה איכותית, אך אולי התכונה החשובה ביותר שלה היא עמידות בפני תנאי מזג האוויר, שתאפשר לה לפעול לאורך זמן גם בתנאי לחות וטמפרטורה משתנים.

למצלמות נסתרות יהיו לרוב תכונות מעט שונות משל המצלמות הגלויות ובכל מקרה, על כל המצלמות בבית חל אותו הכלל החל על שאר הפריטים בבית – הן צריכות להשתלב בעיצוב ולא לבלוט יתר על המידה.

חשוב לבחור מצלמה מיצרן איכותי, שתענה על הדרישות הרלוונטיות ותחזיק מעמד לאורך זמן, אך אולי הבחירה החשובה ביותר שתעשו, תהיה בחירת המתקין.

איך לוודא שהמצלמה שרכשתם הותקנה כראוי?

בין אם רכשתם מצלמה אחת, או מערכת אבטחה שלמה, המקיפה את הבית וסביבותיו, חשוב שההתקנה תיעשה על ידי איש מקצוע מקצועי ומנוסה.

בדיקה מקדימה של איש המקצוע בבית, תאפשר לו לגלות מבעוד מועד מהו המרחק האידיאלי בין המצלמה לאזור המצולם, מה דרישות ההתקנה הספציפיות לכל מצלמה, איזו מצלמה מתאימה ביותר לאזור הזקוק להגנה, מה התשתית הזמינה להתקנת המערכת, מהם הצרכים המדויקים של הלקוח ועוד.

התקנת מצלמות אבטחה, חייבת להיות מבוצעת באופן מקצועי, על ידי מתקין מיומן ומנוסה, שמכיר היטב את רכיבי המצלמה ויודע לשמור על שלמות המצלמה במהלך ההתקנה.

בסופו של דבר, התקנה איכותית תבטיח לכם מערכת מצלמות, שתשרת אתכם היטב ולאורך זמן.

אנו בחברת דמיטרי ובניו מקפידים לעבוד עם מיטב היצרנים ולתת שירות מקצועי ואיכותי – בכל חלקי הארץ.  אנו מתמחים בהקמת מערכות אבטחה ותקשורת והתקנת מצלמות אבטחה מכל הסוגים ונשמח לעמוד גם לרשותכם. 

השירות כולל התקנה של מצלמות אבטחה סטנדרט (לא כולל תעלות פלסטיק והתקנות בגובה יותר של 3 מטר), כולל מע”מ. ההתקנה מתבצעת על ידי טכנאי מוסמך. אנחנו מגיעים עם מכשירי מדידה כדי להעריך את האפשרות של התקנה באתר ולבחור את האפשרות הטובה ביותר עבורך כדי להגן על דיור. 

למידע נוסף, צרו איתנו קשר: 054-6666-261, 058-69-79-899 , gever12@gmail.com או לחצו כאן

סגירת תפריט
דילוג לתוכן